אודותינו

 
 
חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ הוקמה בשנת 1973 ומאז היא מתמחה במכירה ובהתקנת מזגנים ומערכות מיזוג אוויר, קירור ואוורור. החברה נמצאת בבעלותו ובניהולו של מר זוהר צבי והיא מעניקה את שירותי ללקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים כאחד.

הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברה בתחום המיזוג והקירור, יכולה החברה להעניק ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים מקצועיים:
 
  • שיווק ומכירת מזגנים מתוצרת החברות המובילות בענף: טושיבה, היטאצ'י, דייקין, מיצובישי, קרייר וטריין.
  • התקנת מערכות מיזוג אוויר, מערכות קירור ואוורור.
  • התמחות במזגנים הפועלים בטכנולוגיית VRF ו- VRV בווילות, תוך שיתוף פעולה מלא עם אדריכלים ומתכננים.
  • שירותי תיקונים ואחזקה שוטפת למזגנים ולמערכות השונות.
 
 

הידע והניסיון עושים את ההבדל

 
חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ מעמידה לרשות לקוחותיה למעלה מ- 38 שנות ניסיון ומוניטין בתחום התקנת מזגנים ומערכות קירור ואוורור. עם עובדי החברה נמנים אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, מהנדסים, טכנאים וחשמלאים, המעמידים לרשות כל לקוח ידע עשיר וניסיון מגוון בתחום. כל לקוחותינו נהנים מייעוץ מקצועי טרם ההתקנה, כדי שיוכלו ליהנות מהמערכת שתתאים לצורכיהם הייחודיים ולאופי המבנה שאליו היא מיועדת.
 
 
 

שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 
הודות לידע הרב ולניסיון העשיר והמגוון שצברה החברה, יש ביכולתה לעמוד בהצלחה בכל אתגר מקצועי בתחום זה ולבצע פרויקטים בכל סדר גודל, לרבות פרויקטים מורכבים וגדולים. בכל פרויקט שהיא מבצעת, מקפידה החברה להעניק ללקוחותיה שירות אמין, מהיר ויעיל, עם איכות גימור מעולה ועמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים.

עם לקוחות החברה נמנים: סופרפארם – ביצוע סניפים בכל הארץ, משרד הבריאות, מרכזים גריאטריים שונים, משרדים, מוסדות ציבור, בנקים, לקוחות פרטיים ועוד.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת לקוחותינו המרוצים, שכבר נהנים משירותי התקנת מזגנים ומפתרונות קירור, מיזוג ואוורור מהמתקדמות בעולם. לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או בעיה.