מפעילים אולם ייצור, אבל לא מוצאים דרך לאוורר אותו? זקוקים לפתרונות אוורור מתקדמיםוחסכוניים לשטח תעשייתי? צרו קשר עם חברת הצבי בטלפון 08-9328340, ואחד מנציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם.
 
 
חברת הצבי מתמחה כבר עשרות שנים בפתרונות קירור ואוורור תעשייתי. כיום מציעה החברה מערכות אוורור לצרכים שונים, ומאפשרת התאמה של מערכת צ'ילרים, בדיקת מערכות מיזוג מתקדמות וחסכוניות, הוספת יחידות מקררי מים WS ועוד.

המאפיין המשותף לכל מוצרי החברה הוא החיסכון הכלכלי האדיר. בעזרת איזון מושלם בין עלויות אוורור לבין אולמות ממוזגים, ניתן לשפר את תפוקת העובדים באולם הייצור, להקל על הלקוחות, ולשפר את רמת ההכנסות.
 
 
אוורור תעשייתי לחברות, ארגונים ותעשיות
 
 

כך מתאימים בין מערכות אוורור תעשייתי לבין גודל האולם

 
התאמה טובה שלפתרון קירור תאפשר חיסכון בהוצאות חשמל. במילים אחרות, על מנת לנצל את היתרונות המגוונים של מערכות האוורור התעשייתי, יש להתאים אותם אל אופי המבנה והאולם.

בחברת הצבי מתמחים באוורור תעשייתי, ומציעים אנשי מקצוע אשר יודעים כיצד לבחור את הפתרון המושלם. בואו להתייעץ איתנו ותוכלו ללמוד עוד על נושאים כמו:
 
  • מערכות צ'ילרים לתעשייה
  • התקנת מערכות בחדרי ענק וקירור של המים בתוך המערכת
  • מתן מענה לאולמות ייצור נטולי איטום מוחלט, ו/או כולל שימוש בגזים מסוכנים
 
עם המומחים של בית הצבי לא תישארו לבד. תוכלו לערב את המקצוענים שלנו כבר בעת ההתלבטות לגבי מערכות אוורור, לשמוע חוות דעת אישית בהתאם לדרישות שתגדירו מראש, ולבחון את האופציות העומדות לרשותכם. המומחיות שלנו מבטיחה לכל לקוח התאמה של המערכת הנכונה לאולם והמבנה, על מנת שהעובדים לא יצטרכו לסבול מהחום.
 
אל תעבדו בתוך אולם ייצור לוהט ומסוכן: צלצלו עכשיו למספר 08-9328340, ותקבלו רשימת פתרונות יצירתיים לאוורור בתחומי התעשייה השונים.