אוורור ופינוי עשן

 
 
מחפשים אחר מערכת איכותית לפינוי עשן במבנים ציבוריים? המפעל שלכם זקוק לאוויר נקי ומטוהר? רוצים לשמור על בטיחות האש והציבור?
 
צרו קשר עם נציגי חברת הצבי בטלפון 08-9328340.
 
 
אוורור חדרים וחללים באמצעות מערכות מתקדמות הינו קריטי מבחינה בטיחותית ובריאותית כאחד. יש לשים דגש עלכללי בטיחות נגד שריפות ועשן במקומות ציבוריים, כמו בשירותים ציבוריים, חניונים, מפעלים,תעשיות, מעבדות, חדרי מדרגות ועוד. לצורך כך יש להתקין מערכת אוורור המסוגלת לנתב,ולפנות עשן מן המקום על מנת להותיר את האוויר נקי, נעים ובריא לנשימה.
 
 
 
חברת הצבי מחזיקה בניסיון של מעל 40 שנה בתחום של קירור ומיזוג אוויר. החברה מציעה שירותי תכנון, ייעוץ והתאמה של מערכות אוורור לדרישות הלקוח ולתנאי השטח. בנוסף, החברה מלווה את הלקוח גם לאחר ההתקנה, ומספקת שירותי תיקון ואחזקה בכל רחבי הארץ.
 
 
 
אוורור תעשייתי במפעלים ובתעשיות
 
 
 
 
 

מערכות אוורור לצרכים שונים

 
עם חברת הצבי תוכלו ליהנות ממערכות אוורור המיועדות לצרכים רבים:
 
  • חניונים - בחניונים חובה להתקין מערכות מיזוג אויר ומערכת אוורור ופינוי עשן על מנת לנקות את האוויר, ולהזרים אוויר נקי בתעלות שממוקמות בחניון.
  • שירותים ציבוריים - בכל בתי משרדים, בתי עסק, מבנים ציבוריים וכיוצא בזה מצויים שירותים ציבוריים.השירותיים הציבוריים חייבים להצטייד בוונטה בכל תא, על מנת לאוורר את המקום מריחות לא נעימים, חיידקים ושאר מפגעים.
  • מפעלים ותעשיות - במפעלים ותעשיות קיימת לעיתים פליטה של אוויר חם, אוויר לח, עשן, אדי שמן, אדים רעילים וכמובן גם אבק,רסיסים, שבבים וחומרים מסוכנים. אוורור תעשייתי הוא נושא שיש לשים עליו דגש מיוחד בליווי צמוד של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.אל תישארו בלי אוויר נקי: צרו עמנו קשר בטלפון 08-9328340, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת.
 
אל תישארו בלי אוויר נקי: צרו עמנו קשר בטלפון 08-9328340, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת.