ההבדלים בין צ'ילר ביתי לצ'ילר תעשייתי

 
 
 

ראשית, נסביר בדיוק מהם צ'ילרים וכיצד הם עובדים

 
עבור מי שלא בקיא בתחום ולא יודע מהו בדיוק צ'ילר, נסביר כי מדובר למעשה במערכות קירור המייצרות אספקה שוטפת של מים קרים מלשון chill, צונן באנגלית, דרך ציוד תעשייתי .

דרך הפעולה של הצ'ילר היא באמצעות שאיבה של האוויר החם והלח שנמצא בחדר והפיכתו לאויר קר ויבש בעזרת מי קירור בטמפרטורה קרה ומדויקת המוזרמת באופן מעגלי בתוך הצ'ילר.

המרכיבים השונים של צ'ילרים הם מרכיבים כגון מעבה המים, יחידת הקפאה, צנרת, מאגר של נוזלי קירור ייעודיים, משאבות ועוד חלקים נוספים רבים.

כעת, נבין בדיוק מהם ההבדלים בין צ'ילרים בשימוש תעשייתי ובין צ'ילרים בשימוש ביתי.
 
 
 

ברכישת צ'ילר חשוב להתאים את המוצר לשימוש בו

 
צ'ילר ביתי – לא הרבה מאוד צ'ילרים משמשים לצרכים ביתיים. הייעוד של צ'ילר ביתי הוא בדרך כלל לקרר מערכות מים לשתייה, או לקרר מים המיועדים לאקווריום או למטרה דומה.

צ'ילרים שכאלה הם במקרים רבים מוצרים שנמצאים בתוך מוצרים אחרים, או מוצרים קטנים המיוצרים באופן ייעודי עבור השימושים הספציפיים הללו בהיקף ביתי.

צ'ילר תעשייתי – בעולם התעשייה המודרני יש שימושים נרחבים ומגוונים ביותר לצ'ילרים, ועסקים תעשייתיים רבים זקוקים עוד ליותר מצ'ילר אחד בלבד.

במקרים אלה, יהיה מדובר במוצרים גדולים למדי הממוקמים לעתים קרובות בצד החיצוני של בתי העסק התעשייתיים, ושומרים על טמפרטורה פנימית מדויקת של מכונות תעשייתיות רבות, על קירור של חומרי גלם שונים שאסור שיתחממו. מערכות מיזוג אוויר שצריכות אספקה שוטפת של מים קרים עבור ייצור האוויר הממוזג בהיקף העצום שנחוץ בעסק תעשייתי

לקריאה נוספת גם על מהן מערכות VRF לחץ כאן
 
 
 

הצבי קירור ומיזוג אוויר מבטיחים לכם התאמה אידאלית של הצ'ילר לצרכים שלכם

 
ניתן להבין כי צ'ילרים תעשייתיים וצ'ילרים ביתיים הם מוצרים שונים בתכלית, ויש להתאים בצורה מדויקת את מוצרי מיזוג אוויר הללו עבור הצרכים הביתיים או התעשייתיים להם הם מיועדים.

את זה אתם עושים עם שירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום מוצרי הקירור – השירות של הצבי קירור ומיזוג אוויר. אנחנו נתאים לכם את הצ'ילר הנחוץ לכם, ונלווה אתכם לאורך כל התהליך.