התקנת מזגן VRF

 
 
 

מדוע לבחור במיזוג vrf?

 
אם התעניינתם לאחרונה במזגן חדש לבית או למשרד, אין סיכוי שפספסתם אתהשם - מזגן VRF.
מדובר במערכת חדשנית המבטיחה לכם מיזוג איכותי תוך ניצול מיטבי של החשמל, מערכת עם מינימום בלאי ופעולה שקטה במיוחד.
איך פועלת הטכנולוגיה של מזגן VRF וכיצד מתקינים את זה בבית? על כך ועוד – במאמר שלפניכם.
 
אנחנו לא מסוגלים לדמיין כיום את החיים שלנו ללא המזגנים. למרות שמדובר במוצר די חדש יחסית אשר לפני עשרים או שלושים שנה בקושי ראינו אותו במחוזותינו הרי שכיום, בכל בית יש מזגן, בכל מכונית יש מזגן ובכל בית עסק, משרד וקניון ישנם המזגנים.

אך בניגוד למזגנים הרועשים שהיו לנו בתחילת הדרך הרי שכיום יש לנו אפשרויות רבות של מיזוג שקט ונעים,מזגנים שעושים את מלאכתם נאמנה באופן אידיאלי מבלי להשמיע רעשים מיותרים.

מלבד זאת ישנם היתרונות הנוספים של מיזוג איכותי השומר על יציבות הטמפרטורה, על התחושה הנעימה בחלל כמו גם על העיצוב של החדר כאשר אלו אינם דורשים הנמכה של התקרה. נלמד מעט על מזגן VRF איך פועלת המערכת וכיצד מתקינים אותה.

היערכות מקדימה בתחום הצינון ומיזוג האוויר בבית ובחלל המשרד, תמיד מומלצת יותר בחודשי החורף, שכן יש יותר זמן לחברות ההתקנה וגם המחירים יכולים להפתיע. מזגן ידוע כי בכוחו לספק קירור וחימום אולטימטיבי וחסכוני ביותר, לרבות באמצעות שימוש בטכנולוגיות מובילות ביותר בשוק. אחד המזגנים הנפוצים והמשוכללים כיום הינו מזגן VRF עליו נרחיב במאמר זה.
 
 
 

מה זה מזגן VRF ?

 
מדובר במזגן שהוא חדשני ומתקדם מבחינה טכנולוגית, הוא גם חסכוני ובעל מראה אסתטי במיוחד. כל מערכת המיזוג שלו תפעל במטרה לקרר חללים קטנים עד גדולים.

המזגן הזה פועל בצורה אוטומטית כלומר, כדי שלא נצטרך להתעסק עם הדלקה וכיבוי שלו, יש לו מנגנון (מדחס) שמצליח לזהות את הטמפרטורה שקיימת בכל זמן נתון בחלל והיא מווסתת את הפעולה שלו בהתאם לזאת. לדוגמא, אם הטמפ' תעלה במעלה אחת המזגן יאט, אולם אם תעלה בשתי מעלות, המזגן יאיץ את פעולת הקירור.
 
התקנת מזגן VRF
 
 
 

למה מזגן VRF מומלץ?

 
טכנולוגיית מזגן VRF למיזוג אוויר עובדת על בסיס שינויים בנפח זרימת הקירור במערכת, אשר בשילוב עם טכנולוגיית האינוורטר החסכונית מספקים מצב שבו המאיידים השונים במערכת (יחידות יציאת האוויר) יכולים לעבוד בתפוקות משתנות ובהתאם להגדרות המיזוג באותו חלל.

טכנולוגיה זו מספקת כאמור חיסכון גדול מאוד בעלויות התפעול, לצד בקרת אקלים מדויקת השומרת על טמפרטורה קבועה ללא קפיצות. ניתן לחבר אל יחידת מזגן VRF שאנו בחברת הצבי קירור ומיזוג אוויר מתקינים מספר רב של יחידות איוד פנימיות, בהתאם לגודל ולתפוקת המערכת.
 
 
 

כל היתרונות של מזגן מיני VRF

 
טמפרטורה אחידה בחלל - המערכת מספקת טמפרטורה קבועה ואחידה לכל החלל, טמפרטורה שלא מותנית בנקודת ההמצאות בחלל ביחס לפתח היציאה של הקירור, ללא הפסקות לצרכי איזון.

מערכת שקטה להפעלה - מדובר במערכת המיזוג השקטה ביותר הקיימת בנמצא כאשר במדידת כמות הדציבלים שהיא מפיקה (כ-28 דציבלים בסך הכל) נמצאה מערכת VRF כמערכת המיזוג השקטה ביותר, אשר מפיקה פחות דציבלים מעבודתו של מחשב אישי.

שליטה - המערכת יכולה להיות מותקנת באופן עצמאי או כחלק ממערך בקרה ופיקוד, שליטה באמצעות שלט, מחשב, טלפון נייד ובהתאמה אישית על פי צורך.

התקנה פשוטה - המערכת בנויה ממספר יחידות עיבוי קטנות הניתנות להתקנה בקלות במהירות במספר מקומות, מה שמאפשר תכנון אדריכלי נוח ומערכת הנסתרת מן העין ואינה תופסת מקום רב. המערכת מותאמת להתקנה בדירות במבנים משותפים (בזכות צנרת גז סמויה והתקנה נמוכה), בתים פרטיים וחללים גדולים דוגמת מבני משרדים וקניונים.

חיסכון - בזכות יעילות אנרגטית שאין שנייה לה מדובר במערכת מיזוג החוסכת למעלה מחמישים אחוזים בצריכת האנרגיה הכוללת ביחס למערכות בטכנולוגיות מיושנות יותר.
 
 
מחפשים פתרון מיזוג אוויר שיהיה יעיל, חסכוני באנרגיה, אמין ויאפשר ביצועים ללא פשרות?
במציאות הכלכלית והטכנולוגית של ימינו, פתרון של מזגן VRF הוא ללא ספק היעיל והחסכוני ביותר!
אנו בחברת הצבי קירור ומיזוג אוויר מתמחים בטיפול והתקנת מזגן VRF חדשות ומקצועיות אלו, מבית היצרנים המובילים בעולם.

 
08-9328340
 
 

התקנת מזגן VRF

 
התקנה של מזגן VRF מספק מענה אידיאלי ומקיף במיוחד לכל צורך מיזוג מורכב, לרבות במבנים לש ווילות ובתים גדולים שמצריכים מערכת קירור חזקה, עמידה וחסכונית. כמו כן התקנה של מזגן VRF, תוכל גם להתאים לבתי עסק שונים שהחלל שלהם מחייב אמינות שיא בבקרת האקלים הפנימי שכן הוא מכיל מדי יום עובדים ולקוחות רבים.

שילוב זה בין טכנולוגיה חדשנית, אמינה וחסכונית, לבין מותגי המיזוג המובילים והמקצועיות שלנו בחברת הצבי קירור ומיזוג אוויר יוצר עבור כל לקוח ולקוח– פתרון מיזוג אופטימלי שהוא גם מותאם אישית.
 
הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ
הירמוך 1, יבנה, בנין "מול הצומת"
08-9328340