התקנת מזגנים תעשייתיים

 
מזגן תעשייתי משרת חלל גדול וכאן טמון ההבדל בינו לבין מזגן פרטי. אך מלבד אופן הפעולה וההספק של המזגן, קיים פער גם בין האופן בו מתבצעת ההתקנה של מזגנים תעשייתיים. על מנת להתקין מזגן בצורה נכונה, ולנצל אותו היטב.
 

יש לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:

 
  • גודל החלל
  • מספר האנשים הצפויים לעבור בתוך השטח
  • מספר החדרים בשטח
  • אופיו של השטח והייעוד שלו
  • בדיקת הבדלי טמפרטורות רצויים בין חלקים שונים בתוך השטח
  • אפשרות שליטה על טמפרטורות בנפרד בכל חלק בחלל
 

גז דחוס או שימוש במים?

 
מבחינה מקצועית, התקנת מזגנים תעשייתיים כרוכה במספר תהליכים חשובים:
 
  • גז דחוס - התקנה של מזגן כוללת ברוב המקרים מערכת מיוחדת שתפקידה להוביל את הגז הדחוס. הגז הוא הגורם המשנה את הטמפרטורה בתוך החדר, ולכן יש חשיבות לא רק להיקפו אלא גם לאופן בו הוא נע בחלל. יש מזגנים תעשייתיים עם טכנולוגיות שיכולות להוביל את הגז הדחוס אל תוך הקומפרסור במהירות ובניצול אופטימאלי של אנרגיה. בכל הנוגע אל התקנת מזגנים תעשייתיים, הגז הדחוס יכול להיות במצב של קירור או חימום, אך הגז עצמו הוא תמיד חם. כאשר מעבירים את המזגן למצב של קירור הגז מושך את האוויר החם מסביב ויוצר אוויר קר, בעוד במצב של חימום הגז פשוט מתפשט החוצה. שימוש בגז דחוס אינו מתאים לכל חלל תעשייתי, ולכן כדאי לברר את תכונותיו של המזגן עוד לפני ההתקנה.
  • שימוש במים – האפשרות השנייה של התקנת מזגנים תעשייתיים היא שימוש במערכת מיוחדת המובילה מים. המים עוברים חימום או קירור, נעים בתוך צינורות מפותלים מעל כל החלל התעשייתי, ובסוף יוצאים בהתאם לטמפרטורה הדרושה. זו טכנולוגיה המתאימה עבור חללים תעשייתיים שזקוקים לטמפרטורה אחידה. היא אינה יכולה לשרת חלל תעשייתי בו מעוניינים לגוון את הטמפרטורות בין החדרים השונים.
 

טיפים עבור התקנת מזגנים תעשייתיים

 
התקנת מזגנים תעשייתיים מתאימה עבור מרכזים מסחריים, מבנים ציבוריים, אולמות ספורט, בתי ספר ועוד. השטחים הללו גדולים מדי על מנת להשתמש במערכות מיזוג מפוצלות או ביחידות אוורור בלבד, ולכן המזגן התעשייתי נותן את הפיתרון הנוח והמשתלם ביותר. מי שאינו מכיר את התחום יכול לפנות אל אנשי מקצוע שיעניקו לו ידע חיוני. בעזרת הידע הזה ניתן לבחור את מערכת המיזוג המתאימה, לחסוך בהוצאות, ובעיקר להבטיח התקנה איכותית שתשמור על המזגן לאורך שנים רבות.

התקנת מזגן מתבצעת בהתאם לצרכים המיוחדים של הלקוח. אנחנו בחברת הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ עוסקים כבר שנים רבות בתחום של התקנת מזגנים, עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי, הציבורי והתעשייתי. יש לנו את הידע ואת הכלים המתאימים על מנת להתקין את המזגן שלכם כפי שתרצו. צרו קשר עם אחד מנציגנו, ובואו לקבל הצעת מחיר משתלמת.