המזגן אינו פועל כהלכה? חוששים מפני נזילת מים, וצריכה מוגברת של חשמל לקראת הקיץ? פנו אל חברת הצבי, ונשלח אליכם טכנאי מזגנים מקצועי ואמין. צלצלו עכשיו למספר 08-9328340, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת.
 
טכנאי מזגנים צריך לנצל את כל הידע והניסיון העומדים לרשותו על מנת לשרת את צרכי הלקוח. בניגוד לטכנאים בתחומים אחרים, הטכנאי נדרש לעבוד במהירות, ולבחור את דרכי הטיפול הנכונות כדי להחזיר את המצב לקדמותו. בנוסף, חשוב לזכור כי תקלות מזגנים מתרחשות בדרך כלל בחודשי הקיץ החמים.
 
טכנאי מזגנים תעשייתיים
 
 

טכנאי מזגנים לכל הלקוחות

 
לא רק לקוחות סובלים מבעיות במזגן, אשר עשויות לפגוע בקבלת הקהל של העסק, באולמות התצוגה של מפעלים ועוד.

בחברת הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ מחזיקים בניסיון של מעל 40 שנה בהתקנות, תיקונים ומתן שירותי מיזוג. מערכות המיזוג של חברת הצבי עומדות כולן בתווי תקן מחמירים, ומשיגות ציונים מרשימים במבחני שביעות רצון. מלבד ייבוא ושיווק של מערכות מיזוג מנצלת חברת הצבי את ארגז הכלים, העומד לרשותה לצורך שירותי תיקונים. עם חברת הצבי תוכלו להזמין טכנאי מזגנים תוך זמן קצר, וליהנות מיתרונות ייחודיים כגון:
 
  • אמינות ומתן הצעת מחיר ללא התחייבות
  • מיומנות וטיפול במותגים שונים
  • עצות לגבי תחזוקה לכל סוג מזגן בנפרד
  • תכנון נכון למיקסום יעילות המערכת
 
רק חברת הצבי מעסיקה טכנאי מזגנים מורשים, אשר בידיהם יש גם את הידע וגם את הציוד הנדרשים לאיתור כל סוגי התקלות. הלקוחות המרוצים והחוזרים של החברה ממליצים על הטכנאים, ונהנים מאחריות מלאה על החלקים ועל העבודה. אם נמאס לכם לסבול ממזגן שלא פועל כהלכה, הגיע הזמן לטפל בו.
 
חייגו אל נציגי הצבי במספר 08-9328340, ואחד הטכנאים כבר ייצא אליכם בהקדם.