לא מצליחים להבין מה ההבדל בין מערכות מיזוג אויר? רוצים לחסוך בהוצאות החשמל מבלי לוותר על איכות החיים? חייגו 08-9328340, ויועץ של חברת הצבי יעמוד לרשותכם בהקדם.
 
 
חברת הצבי קירור ומיזוג אויר בע"מ מתמחה משנת 1973 במכירה והתקנת מזגנים ומערכות מיזוג אויר. החברה מקפידה על עדכון נציגיה בכל החידושים האחרונים בתחום, לרבות זיהוי טכנולוגיות ייחודיות, והענקת שירות עבור לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים. יחד עם זאת, בשנים האחרונות החלו נציגי החברה לזהות צורך ייחודי של שירותי ייעוץ.
 
יועץ מיזוג אוויר לעסק שלכם
 
 
 

מיהו יועץ מיזוג אוויר?

 
יועץ מיזוג אוויר הוא איש מקצוע אובייקטיבי העומד לרשות הלקוחות, ותפקידו לספק מידע בנושאים שונים כגון:
 
  • הבדלים בין מערכות מיזוג אויר
  • התאמת מערכת מיזוג לצרכים אישיים
  • חיבור המערכת אל תשתיות חשמל ומים
  • שימוש במערכת תוך חיסכון בחשמל ואנרגיה
  • בניית תעלות מיזוג או התקנת מזגנים מפוצלים
 
בעוד בעבר נאלצו הלקוחות לבחור לבדם את מערכות המיזוג, ולהתמודד עם בעיות בלתי צפויות, הרי שבזכות שירותי הייעוץ אפשר למנוע את עוגמת הנפש. הייעוץ ניתן על ידי גורמים מקצועיים המכירים היטב את תחום המיזוג ועומדים לרשות הלקוח מהרגע הראשון. יועץ מיזוג אויר מגיע אל בית הלקוח או העסק, מגבש יחד איתו את התקציב הפנוי לרכישת מערכת מיזוג, וממליץ על מוצרים מתאימים. שירותי הייעוץ אינם מחייבים, ויכולים לשמש בתור בסיס להשוואה בלבד.
 
רוצים לתאם פגישת ייעוץ ולהצטרף אל הלקוחות המרוצים? חייגו 08-9328340 ונגיע אליכם!
לקוחות בכל רחבי הארץ יכולים ליהנות משירותי ייעוץ מיזוג אוויר בתחום מיזוג האויר.
 
כדאי להזמין את היועץ מיזוג אוויר טרם התקנת מערכות מיזוג חדשות, לקראת שיפוץ או בכל מקרה של תקלות כרוניות. היועץ עובר הכשרה מיוחדת, ובעזרתו ניתן לחסוך זמן וכסף.