למה יש צורך במהנדס בהתקנת מערכות מיזוג אוויר מורכבות?

 
מהנדס מיזוג אוויר הוא איש מקצוע העובר הסמכה מיוחדת. ההסמכה מאפשרת למהנדס להציע שירותי ייעוץ בהתקנת מערכות מיזוג מורכבות. שירותי המהנדס עולים בקנה אחד עם הצרכים של קהל יעד מגוון. שירותי הייעוץ מתאימים לחברות, ארגונים, מוסדות פרטיים או מוסדות ציבור,בעלי עסקים וחנויות.הסיבה העיקרית לצורך במעורבות של מהנדס נובעת משלושה פרמטרים:
 
  • הנדסת מכונות – מהנדס הוא איש המקצוע היחיד המכיר את התחום של הנדסת מכונות. רקע תיאורטי מן הסוג הזה מאפשר למהנדס להתאים עבור הלקוח פתרונות מיזוג מתקדמים. שירותי ייעוץ של מהנדס כוללים התאמת מזגן לצרכי הקירור והחימום, בדיקת רמת הרעש, סקירה של נוחות התפעול והשימוש,צמצום צריכת אנרגיה והתאמה בין מחיר המזגן ועלויות התקנה.
  • סוג הבניין – יש צורך במהנדס על מנת להתאים בין מערכת המיזוג לבין סוג הבניין. ההבדלים העיקריים הם בין בניין קל, בינוני או כבד. מעבר לכך, המהנדס יבדוק מול הלקוח כמה שעות ביממה הוא מעוניין להפעיל את המזגן ולאחר מכן יסיק לגבי הדגם המתאים עבורו.
  • רצפה וגג – האפקטיביות של מערכות מיזוג אוויר מורכבות תלויה בהתאמה לאופי הרצפה והגג. מהנדס בקיא בתחום המיזוג יבדוק עבור הלקוח האם מדובר על גג חשוף לשמש, מוצל או תקרה מתחת לקומה נוספת ולאחר מכן ישווה בין רצפת בטון, רצפת עץ וכן הלאה.
 

כמה עולים שירותי המהנדס?

 
עוד סיבה המוכיחה את הצורך במעורבות מהנדס היא כלכלית.
התייעצות עם מהנדס חוסכת בהוצאות בטווח הקצר והארוך. היא מונעת רכישה מיותרת של מערכות לא רלוונטיות, מאפשרת התאמה אידיאלית של המיזוג לאופי השימוש וכך מצמצמת את הוצאות האנרגיה.
העלות של שירותי מהנדס נמוכה מכפי שנהוג לחשוב ותמיד ניתן לתאם פגישת היכרות לא מחייבת.

לסיכום, התייעצות עם מהנדס היא חלק בלתי נפרד מהתקנת מערכות מיזוג אוויר מורכבות.
יש עשרות דגמים של מערכות מן הסוג הזה ולרוב הלקוחות אין את הידע הדרוש על מנת לבחור מתוכן.

מהנדס יכול להמליץ על המערכת המתאימה ולהבטיח יעילות מיזוג גבוהה.
 

מעוניינים גם כן ליהנות מטמפרטורה מושלמת בכל עונות השנה?

 
חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ מספקת מזה שנים שירותי התקנת מערכות מיזוג אוויר מתקדמות, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים.
 
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!