מעוניינים לנצל את היתרונות של מזגנים מפוצלים? רוצים לחסוך בעלות החודשית של המיזוג, אך מבלי לפגוע באיכות החיים? בואו להתייעץ עם המומחים של חברת הצבי, ולשמוע על פתרונות המיזוג המתקדמים ביותר בישראל!
 
מזגן מפוצל הוא מזגן בו הרכיבים מפוצלים לשני מארזים, כאשר בצד אחד מצויים כפתורי ההפעלה, מקרן הקירור והמאוורר, ובצד השני נמצאים המדחס, מקרן החימום ומאוורר נוסף. רכיבי המזגן מחוברים אחד אל השני בעזרת צינורות המובילים את הגז הקר והחם, כבל חשמלי וצינור ניקוז מים. היתרונות של מזגנים הבנויים כך מגוונים וכוללים:
 
  • עוצמה רבה
  • הפניית הרעש אל מחוץ למבנה
  • מיזוג שטחים גדולים כמו קניונים ובנייני משרדים
  • התאמה אופטימאלית לצרכים מוסדיים ועסקיים
 
עוצמת המיזוג והאוורור של מזגנים מפוצלים תלויה במידה רבה באיכות ההתקנה. אנחנו בחברת הצבי מחזיקים בניסיון של מעל 40 שנה בתחום המיזוג, ומודעים היטב לצרכים של הלקוח. כל אדם הפונה אל חברת הצבי מקבל טיפול מלא מדויק הכולל ייעוץ, הכוונה, המלצה, התקנה ושירותי תיקונים. יתרה על כך, לאחר התקנת המזגנים מתחייבת חברת הצבי למתן אחריות מלאה על כל הרכיבים והעבודה.
 
מזגנים מפוצלים לחברות וארגונים
 
 

התייעצות לפני רכישת מזגנים מפוצלים

 
הלקוחות המרוצים שלנו ממליצים על התקנת מזגנים מפוצלים, ומזמינים גם אתכם להצטרף להצלחה. בואו לבחור יחד איתנו בין מזגן חלון או מפוצל, מערכות קירור מים, וכמובן מגדלי קירור לאולמות תעשייה.

אל תתנו לעובדים שלכם לסבול ושפרו את רמת החיים בתוך הבית. התייעצו עמנו לגבי מזגנים מושלמים, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.
 
נמאס לכם לבזבז חשמל? חשוב לכם לקרר את הבית או המשרד בצורה יעילה? צלצלו עכשיו למספר 08-9328340, ואחד מנציגנו ישמח לתת לכם מידע נוסף על פתרונות מיזוג ייחודיים.