רוצים להוריד בעלויות המיזוג של המפעל? מעוניינים לעבור למערכת מיזוג תעשייתית חדישה? חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר תעזור לכם לבצע את המעבר בצורה היעילה והמהירה ביותר.
 
 

למה חברת הצבי?

 
  • החברה עובדת עם המערכות החדישות ביותר בתחום המיזוג
  • התקנה איכותית של מיזוג תעשייתי בכל סוגי המבנים ובכל גודל
  • טיפול יעיל ומהיר בתקלות
  • ניסיון נרחב, שנצבר במשך עשרות שנות פעילות
 
להצעת מחיר חייגו 08-9328340
 
 
 
 

עלויות של מיזוג תעשייתי ודרכי חיסכון

 
עלויות החשמל הולכות ועולות בהתמדה, והופכות להוצאה כבדה עבור כל מפעל ייצור ומבנה תעשייתי. לאור האמור, בעלי המפעלים והחברות השונות מחפשים פתרונות מיזוג תעשייתי חסכוניים יותר, שיאפשרו להוריד מעלויות החשמל. חברת הצבי דואגת להיות מעודכנת בכל חידוש, עדכון והתקדמות בתחום המיזוג, והיא יודעת לבצע התקנה נכונה. מעבר לזאת, החברה מספקת שירותי תיקון בזמינות גבוהה. הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו לשרת אתכם בנאמנות, ובכך לשפר את איכות הקירור ובמקביל להוזיל את העלויות.
 
 
 
 
 

תיקון מיזוג תעשייתי

 
מיזוג תעשייתי חשוב ביותר בהיבט של רווחת העובדים ובהיבט של השמירה על מכונות הייצור, שיוצאות מכלל שימוש בתנאי חום קיצוניים. לאור האמור, חשוב לשמור על תקינותה של מערכת המיזוג. אנו זמינים עבורכם לכל תיקון, ודואגים לספק את השירות במהירות וביעילות. כל עובדי החברה הינם אנשי מקצוע מיומנים והם עובדים בצורה יעילה ומהירה. אנו נשמח להעמיד לרשותכם את השירות שלנו בכל חלקי הארץ ולא משנה מה התקלה.
 
 
 
 
 

מקצוענים בתחום המיזוג התעשייתי

 
חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר פועלת משנת 1973, ויש לה התמחות מיוחדת במיזוג תעשייתי. החברה מכירה את כל סוגי המערכות בתחום, ומתאימה לכל לקוח את השירות ואת המוצר הדרושים לו. החברה מייצרת את מערכות הקירור, מתקינה ומתחזקת אותן.