מחפשים אחר מערכות קירור חדשות? רוצים לשדרג או להחליף דגם בעלות משתלמת?
 
חייגו למספר 08-9328340, ונציגי חברת הצבי קירור ומיזוג אויר בע"מ יעניקו לכם את כל המידע.
 
 
 
חברתנו מתמחה בשיווק, התקנה ותיקון מערכות מיזוג וקירור ברמה הגבוהה ביותר בישראל. אנו מציעים שירות הנשען על ניסיון של שנים רבות. נציגנו מקפידים על שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים לצורך מתן מענה על צרכי הלקוחות. המוצרים שלנו נחשבים לפתרון מושלם עבור ענפי התעשייה השונים, ודרכנו ניתן לברר לגבי סל מוצרים רחב:
 
 
 
 
 

מוצרי קירור שברשותינו

 
  • מערכות קירור ומתקני קירור תעשייתיים לענף המסחר
  • מקררי ויטרינה ומערכות שקופות למחצה
  • חדרי קירור
  • מערכות עם בקרת טמפרטורות חדשנית ויעילה
  • מקפיאים ומקררים מסחריים בכל גודל לפי הזמנה
 
מערכת קירור
 
תמונה להמחשה בלבד
 
 
 

שדרוג מערכות קירור בבית או בעסק

 
שירותי האחזקה והתיקונים השוטפים שלנו ניתנים עבור לקוחות בכל רחבי הארץ. נציגנו זמינים בטלפון לשאלות, בירורים טכניים, וקבלת המלצות על דגמים חדשים בתחום של מיזוג וקירור אוויר. יש לנו טכנאים מנוסים שעוברים הכשרה מיוחדת, ומגיעים עם רקע מקצועי מוכח. אנו יודעים איך לשדרג את מערכת המיזוג או הקירור שלכם תוך עמידה בתקציב מוגדר, מבלי לחרוג מלוח הזמנים ועם יחס אישי.
 
 
 

תיאום שירותי קירור ומיזוג אוויר

 
לקוחות הפונים אלינו לצורך תיאום שירותי קירור ומיזוג אוויר נהנים מעבודה מול הגורמים המובילים בארץ. אנו מכירים את החשיבות של מערכות מיזוג אוויר, ועושים הכל על מנת לעמוד בדרישות של הלקוח. החברה עובדת עם מוסדות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים ולכן מתמחה בהתאמה של פתרון מיזוג לצרכים הדינאמיים.
 
 
 
 
 
אנו מציעים לכם ניצול אופטימאלי של משאבי מים וחשמל, ומזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. אל תוותרו על מערכות קירור איכותיות: חייגו בהקדם למספר 08-9328340, ונגיע עד אליכם!