מערכת VRV

 
 
רוצים ליהנות ממערכת מיזוג חכמה, רבת עוצמה, אשר מעניקה מיזוג אחיד, שקט וחסכוני?הצבי קירור ומיזוג אוויר שמחים להזמין אתכם להכיר את מערכות ה-VRV!

חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר הנה חברה ותיקה ועתירת מוניטין בענף המיזוג והקירור בארץ, והיא מספקת את שירותיה עבור לקוחות מן המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, בכל הארץ. החברה מתמחה בשיווק, בהתקנה ובתחזוקה של מערכות מיזוג חכמות ומתקדמות, ומתעדכנת ללא הרף במילה האחרונה בתחום.במסגרת זו מנוסה החברה בהתקנה של מערכות VRV VariableRefrigerant Volume הפועלות בטכנולוגיה המאפשרת שינוי של נפח הקירור ושליטה משופרת בטמפרטורה בחלל.
 
 

מערכות ה-VRV מציעות שורה ארוכה של יתרונות:

 
  • טמפרטורה קבועה – מזגנים רגילים שומרים על גובה הטמפרטורה בחדר באמצעות תרמוסטט, אשר משבית את המערכת כאשר בחדר שוררת הטמפרטורה בטווח הרצוי. כאשר הטמפרטורה חורגת מן הטווח הרצוי כלפי מעלה, או כלפי מטה, המזגן מפעיל עצמו מחדש, עד שהוא מגיע לטמפרטורה הרצויה ושוהה בה שוב. לעומת זאת, המדחס המיוחד של טכנולוגיית ה-VRV מאפשר פעולה מודולרית ורציפה.
  • פעולה שקטה – פעולתם של מזגנים רגילים, בייחוד מן הסוג הישן, מאופיינת במידה לא מבוטלת של רעש – הן רעש פנימי של היחידה הפולטת את האוויר בחלל והן רעש חיצוני, מיחידת המנוע המזין את המערכת. לעומת זאת, הטכנולוגיה המתקדמת של מערכת ה-VRV מאופיינת בפעולה שקטה שאינה עולה על רחש.
  • נוחות תפעול – הפעולה המודולרית של מערכת המיזוג החדישה מאפשרת שליטה נוחה ואינטואיטיבית, באמצעות בקרים ושלטים, לרבות יכולת שליטה מרחוק, להפעלת המערכות ולכיבוייה בטרם ההגעה למקום או לאחר עזיבתו. מבחינה זו, מדובר לא רק במערכת חכמה, אלא בתוספת מושלמת ל"בתים חכמים".
  • התקנה מותאמת אישית – מזגני VRV מגיעים במגוון רחב של תצורות. יחידות האיוד של המזגנים מאפשרות למתקינים להתאים את המערכת לכל תנאי. בו בעת, גם יחידת העיבוי מגיעה בממדים מצומצמים, אשר גם מאפשרים לשמירה על האסתטיקה של המבנה וגם מקלים על ההתקנה.
 
לפרטים נוספים מערכות מיזוג בטכנולוגיית VRV, ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, חייגו עוד היום: 08-9328340