מערכות מיזוג אוויר

 
 
מחפשים מערכות מיזוג אוויר בעלות תכונות מודולאריות? לא רוצים לבזבז זמן וכסף על התקנת מזגנים חלשים?
בואו להתייעץ עם המומחים של חברת הצבי, ותקבלו הצעת מחיר משתלמת!
 
מערכות מיזוג האוויר של חברת הצבי מצטרפות אל שורה ארוכה של מוצרי קירור ומיזוג. עם חברת הצבי תוכלו לתקין מערכת מתקדמת, ולהתעניין לגבי בניית מגדלי קירור עבור תעשיות ומפעלים.
 
 
חברת הצבי עובדת עם מערכות מסוג VRF-VRV אשר מאפשרות נפח קירור משתנה. מלבד נפח או זרם הקירור המתאים במדויק לטמפרטורה הנדרשת, מערכות אלו הן בעלות תכונות כמו יעילות, אמינות, חיסכון באנרגיה ועוד. גם זמן ההתקנה שלהן מינימאלי, ולכן לקוחות חברת הצבי נהנים משדרוג ברמת החיים תוך מספר שעות בלבד.
 
מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות
 
 
 

התאמת פתרון לצרכי הלקוח

 
חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר מייחסת חשיבות אדירה לנושא ההתקנה והתחזוקה של מערכות מיזוג אוויר מתקדמות. מהסיבה הזו מקפידה החברה על שימוש במערכות בעלות יחידות קומפקטיות ורמת רעש נמוכה. המערכות של חברת הצבי מתאימות לבנייני רבי קומות, לשיפוץ ושימור מבנים, ולמקומות עם דרישה מיוחדת לרעש או הגבלה על כמות הגז במזגנים. חברת הצבי מנצלת את הטכנולוגיה המתקדמת, ומתרגמת אותה לסל שירותים ייחודי עבור לקוחות בכל רחבי הארץ.
 
 
 

תחליפים ושירותים

 
כיום ניתן להחליף מערכות מיזוג אוויר במגדלי קירור. תפקידו של מגדל הקירור הוא לשחרר את החום אל תוך האטמוספירה, לבצע אידוי של המים ולספק פתרונות לתחום הפרטי או התעשייתי. הידע והניסיון של חברת הצבי מבטיחים לכם את הפתרון האידיאלי. צוות העובדים של חברת הצבי עוברים הכשרה מיוחדת, קשובים לצרכי הלקוח, וממליצים על המוצרים המתאימים רק לאחר בדיקה מקיפה של הסביבה.
 
 
בואו להתקדם למערכות מיזוג אוויר חדשות, וצרו קשר עם נציגי חברת הצבי בטלפון 08-9328340.