מערכת VRF

 
 
מיזוג אוויר נחשב למצרך חיוני ביותר עבור דיירים רבים, בייחוד במדינה חמה כמו ישראל. מכשירי מיזוג אוויר אינם זולים ואין ספק כי הרושם הראשוני שהלקוח מקבל מהמכשיר עצמו וכמובן מרצינות החברה שמספקת אותו מכריעים אם ירכוש את המכשיר בסופו של דבר. הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ, מספקת מכשירים חדשניים שמבוססים על מערכת מיזוג VRF, שנחשבת למילה האחרונה בתחום מיזוג האוויר.
 
 

איך עובדת מערכת VRF?

 
טכנולוגיית מזגן VRF למיזוג אוויר עובדת על בסיס שינויים בנפח זרימת הקירור במערכת, אשר בשילוב עם טכנולוגיית האינוורטר החסכונית מספקים מצב שבו המאיידים השונים במערכת (יחידות יציאת האוויר)יכולים לעבוד בתפוקות משתנות ובהתאם להגדרות המיזוג באותו חלל.

טכנולוגיה זו מספקתכאמור חיסכון גדול מאוד בעלויות התפעול, לצד בקרת אקלים מדויקת השומרת על טמפרטורה קבועה ללא קפיצות. ייתן לחבר אל מערכת VRF שאנו בחברת הצבי קירור ומיזוג אוויר מתקינים מספררב של יחידות איוד פנימיות, בהתאם לגודל ולתפוקת המערכת.

מערכת VRF היא מערכת מתקדמת מבחינה טכנולוגית, חסכונית ואסתטית
 
 
 

מגוון רחב של סגנונות עיצוב

 
מחליפי חום מעוצבים בסגנון ייחודי, טכנולוגיות לצמצום צריכת אנרגיה ואפשרויות שימוש באזורים מוגדרים בבית – נחשבים ליתרונות מובהקים של שימוש במערכות VRF על פני מערכות אחרות. מערכות אלה מאפשרות שימוש במספר רב של יחידות בסביבה החיצונית על מנת להגביר את תכולת המערכת ולאפשר את החלפת החום היעילה.

מערכות אשר מוצבות בפנים הבית יכולות להגיע בשלל גדלים, וניכרכי חברתנו מספקת אפשרויות רבות להתקנות במקומות שונים. בנוסף, המערכות יכולות להיות מעוצבות בצורה כזו אשר תצמצם את הדרישות לפיזור האוויר במרחב על ידי כך שיותקנו באזורים שמרחבם מוגבל. מערכות אלה נחשבות לחסכוניות מבחינת ניצול האנרגיה בבית ומנתבות בצורה מדויקת את הטמפרטורה באזורים שונים במרחב הבית.
 
 
 

מערכת VRF יתרונות

 
מערכת VRF היא לא רק חסכונית, אלא שהיא גם בעלת יתרונות בולטים נוספים, החשובים לא פחות מנושא החיסכון.

איכות הקירור – מערכת זו מאפשרת איכות טובה יותר של קירור (וגם של חימום) מכיוון שהיא שומרת על טמפרטורה יציבה בחדר. בנוסף, אופי הקירור והחימום של מערכת זו אינו גורם לייבוש האוויר, מה שחשוב במיוחד בחורף,כשהמזגן עלול ליצור תחושת מחנק.

השקט שלכם מובטח – מערכת VRF פועלתבצורה שקטה יותר מהמתחרים שלה, וזאת בגלל שהמדחס שלה עובד באופן רציף ולא נדלק ונכבה לסירוגין. בצורה זו מובטחת פעילות שקטה של המזגן.

הארכת אורך חיי המדחס – עוד השפעה מבורכת של מדחס שאינו מפסיק את פעילותו היא בהארכת חייו. ההפסקות התדירות בפעולת המדחס גורמות לבלאי מואץ, וכשההפסקות הללו אינן מתרחשות, החלק החשוב הזה של המזגן פשוט סובל מפחות תקלות.

תשכחו מהנמכות תקרה! – אחת התופעות השנואות על המעצבים בנוגע למערכות קירור מרכזיות הינה תעלות המיזוג, המחויבות בהתקנת המזגן.במערכות VRF אין צורך באותן תעלות, ולכן אין צורך בהנמכות תקרה שפוגעות בעיצוב החללים הפנימיים בבית או במשרד.

אז אם אתם מחפשים אמצעי יעיל לקירור של חללים גדולים? מעוניינים לחסוך בעלויות הפעלת המזגנים? אם כך, כדאי שתכירו את מערכת VRF – החידוש שכבש את עולם המיזוג!
 
 
 

התקנת מערכות VRF

 
מדובר בהתקנה פשוטה, המערכת בנויה ממספר יחידות עיבוי קטנות הניתנות להתקנה בקלות ובמהירות במספר מקומות, מה שמאפשר תכנון אדריכלי נוח ומערכת הנסתרת מן העין ואינה תופסת מקום רב. המערכת מותאמת להתקנה בדירות במבנים משותפים (בזכות צנרת גז סמויה והתקנה נמוכה), בתים פרטיים וחללים גדולים דוגמת מבני משרדים וקניונים.
 
 
 

בחירה בשירותי חברה מקצועית

 
חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ ידועהבמערכות החדשניות שהיא מספקת ללקוחותיה וכן בבעלי מקצוע מהשורה הראשונה אשר מסוגלים להתמודד עם התקנות באזורים מוגבלים בבית.

אם כך אין זה מפליא, כי החברה מוכרת מאוד בתחום ומחזיקה בקהל לקוחות גדול ונאמן.
 
 
 

לסיכום יתרונותיה של מערכת VRF

 
  • פעולה שקטה ולא מורגשת
  • חיסכון של עד 50% בצריכת החשמל
  • טמפרטורה יציבה לאורך זמן
  • שמירה על רמת לחות סבירה בחדר
  • הארכת אורך חיי המדחס
  • עיצובים דקים המשתלבים טוב יותר עם חללי הבית
 
 
מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו אלינו למספר 08-9328340
 
 
 

מהו עיקרון הנפח המשתנה?

 
עיקרון הנפח המשתנה מתייחס לצורת הפעולה של המדחס במזגן מסוג VRF. המדחס הלכה למעשה אינו מפסיק לעבוד, ומבצע קירור בהתאם לצורך. במילים אחרות, המדחס של המערכת עובד כל הזמן, אך עוצמת הקירור משתנה בהתאם לטמפרטורה בחדר. כשהטמפרטורה יורדת רק במעט, המדחס עובד בצורה חלשה יותר, אך כשהיא יורדת בצורה משמעותית, המדחס מוסיף לעוצמתו.

למעשה, עיקרון הנפח המשתנה שעומד בבסיס ה- VRF מהווה את הקפיצה הטכנולוגית המשמעותית שמציגה מערכת זו. העיקרון המדובר בא במקום מערכות מרכזיות ומיני מרכזיות, שבהן המדחס עובד לסירוגין, כלומר מתנתק כשטמפרטורת החדר מגיעה ליעדה וחוזר לפעולה כשהטמפרטורה יורדת. שלוש הבעיות שנוצרות כתוצאה מצורת פעולה זו הן: טמפרטורה לא יציבה בחדר, פעילות רועשת וקיצור משמעותי של אורך חיי המדחס.
 
מערכות VRF
 
 
 

אסתטיקה של מערכת VRF

 
עניין חשוב נוסף שיש לציין בזכות מערכות VRF הוא העדר התעלות. מערכת זו אינה זקוקה לתעלות אוויר, והמשמעות היא שאנרגיה לא הולכת לאיבוד. בנוסף, התעלות לא יוצרות מפגע אסתטי, המצריך פתרונות עיצוב יצירתיים. עובדה זו יכולה לחסוך כסף, שכן הנמכות התקרה, במיוחד המעוצבות שבהן, עולות ממון רב. מעבר לזאת, הבעלים והמעצבים אינם כבולים לאילוצים שמגבילים את עיצוב הבית.
 
 
 

קירור חללים גדולים

 
מערכות VRF היא בשורה של ממש לקירור של חללים גדולים. היא מצליחה לבצע קירור אפקטיבי גם במצבים שבהם יש אילוצים שונים בהתקנה, וגם היא מאפשרת להוריד בצורה משמעותית את הוצאות החשמל עבור קירור. מערכת זו נכנסת יותר ויותר לעולם הקירור התעשייתי ומותקנת בבתים פרטיים ובווילות גדולות, שבהן יש אתגרי קירור לא פשוטים.
 
 
חברת הצבי מתמחה במערכות VRF, ושמחה להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים.
 
לפרטים נוספים מערכות מיזוג בטכנולוגיית מערכות VRF, ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, חייגו עוד היום

הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ
הירמוך 1, יבנה, בנין "מול הצומת"
08-9328340