הצבי מיזוג אוויר מספקים קשת רחב של שירותי מיזוג עבור לקוחות מכל ענפי המשק בישראל, תוך התמחות במיזוג אוויר תעשייתי. החברה רואה עצמה מחויבת לספק ללקוחותיה את מערכות הקירור התעשייתי המובילות ביותר לכל חלל ולכל מטרה.
 
 
 
 
 

קירור תעשייתי של הצבי

 
  • כל סוגי המזגנים – מזגני חלון, מזגנים מפוצלים, מערכות מיזוג מרכזי ועוד
  • מערכות VRV-VRF המקנות יכולת למיזוג בנפח משתנה
  • מערכות בטכנולוגיית WS אשר שעושות שימוש בטכניקת עיבוי מים – למבנים גדולים ופרטיים כאחד
  • ערכות קירור תעשייתי – לרבות צ'ילרים, מתקני קירור שונים ועוד
  • ייעוץ מקצועי להתאמת מערכות באופן המאפשר ניצול אופטימלי של המערכת וחיסכון בחשמל, מים וכסף
  • תחזוקה שוטפת על ידי טכנאי מיזוג מוסמכים
 
 
 

הצבי מיזוג אוויר – דוהרים קדימה, עבורך!

 
חברת הצבי מיזוג אוויר חותרת ללא הרף לשיפור ולהתקדמות וצועדת בחזית הטכנולוגיה בענף הקירור והמיזוג. החברה וצוותה מתעדכנים בכל החידושים בתחום ומביאים אותם לצרכן הישראלי. מתוך היכרות רבת שנים עם פלך המשק התעשייתי, החברה מציבה דגש עז על שיווק של מערכות קירור איכותיות בלבד, תוך הקפדה על התאמה מיטבית של כל מערכת למקום בו היא מותקנת ולמטרה שעליה למלא.

רק התאמה מושלמת של המערכת תוכל להעניק למשתמשים בה מענה איכותי לאורך זמן. על כן, מגיעים נציגי החברה עד לאתר הלקוח, בוחנים את השטח, מאזינים לבקשותיו ולדרישותיו ומייעצים לו בבחירת הפתרון האידיאלי עבורו מבחינת מערכת הקירור ו/או המיזוג הדרושה. כמו כן, מכיוון שמערכות מתקדמות דורשות תחזוקה הולמת ומתמדת, שירותי חברת הצבי מיזוג אוויר אינם מסתיימים עם הרכישה וההתקנה. החברה מעניקה ללקוחותיה גם שירותי תחזוקה שוטפים. שילוב זה בין קדמה טכנולוגית ותחזוקה מקצועית, מבטיח את שביעות רצונם של לקוחות החברה לאורך זמן.
 
 
 
 
 
מעוניינים לשמוע עוד על מערכות מיזוג אוויר וקירור תעשייתי? נשמח לעמוד לשירותכם, ואף לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית! חייגו: 08-9328340