משתמשים במזגנים תעשייתיים אבל סובלים מהרבה תקלות? הפסיקו לבזבז זמן, וחייגו עוד היום למספר 08-9328340 לצורך תיאום ביקור טכנאי של חברת הצבי קירור ומיזוג אויר בע"מ.

חברתנו מספקת שירות מקיף עבור תיקון מזגנים תעשייתיים. בשנים האחרונות החלו מזגנים אלו לשמש לקוחות פרטיים ובעלי עסקים, מסעדות, בתי הארחה, בתי מלון ומוסדות ציבוריים. העוצמה של המזגנים והיכולת שלהם לפעול תחת תנאים קשים הפכו אותם לחלק בלתי נפרד מענף התעשייה.

יחד עם זאת, הטיפול במזגנים אלו אינו דומה למזגנים רגילים. יש צורך בהיכרות עם המאפיינים הייחודיים של המזגנים על מנת לתקן אותם כהלכה, ותוך מניעת נזקים בלתי הפיכים.
 
 
 

פתרונות לתיקון מזגנים תעשייתיים

 
נציגנו ישמחו לעמוד לרשותכם לצורך תיקון מזגנים תעשייתיים. אם עד היום חשבתם שאי אפשר לתקן מזגן מבלי לשאת בהוצאות גבוהות, אנו מזמינים אתכם לתאם פגישת ייעוץ ולשמוע על שלל פתרונות מקוריים:
 
  • תכנון מיזוג אויר בהתאם לגודל המפעל
  • שילוב מערכות לניצול אופטימאלי של משאבי מים וחשמל
  • שירותי תחזוקה שוטפים לכל סוגי המזגנים והמערכות
  • שיווק והתקנה של מערכות המאפשרות נפח קירור משתנה
 
מזגנים תעשייתיים יכולים להפסיק לפעול כתוצאה מקירור לקוי ופילטרים סתומים, חוסר בגז, תקלה בפעולת המדחס, קצר או תקלה במערכת החשמל ועוד. לנציגנו יש את ארגז הכלים המגוון ביותר, על מנת למצוא את הגורם לתקלה תוך זמן קצר. במידה ואתם עוסקים בענף המזון או החקלאות, כדאי שתדעו שיש לכם על מי לסמוך גם בימי הקיץ הלוהטים ביותר.
 
רוצים לשמוע פרטים נוספים על תיקון מזגנים תעשייתיים? מחפשים אחר איש מקצוע שאפשר להתייעץ איתו ללא התחייבות? אנחנו פה בשבילכם: חייגו 08-9328340 או השאירו פרטים באתר, וניצור קשר בהקדם.