רוצים להתקין תעלות מיזוג אויר גדולות ומסחריות? מחפשים אחר פתרון אוורור יעיל לענף התעשייה?
התייעצו עם נציגי חברת הצבי קירור ומיזוג אויר בע"מ.
 
תעלות מיזוג אויר מאפשרות למפעלי תעשייה לעבוד ולשמור על תנאים נוחים עבור הציוד, העובדים, הספקים וקהל הלקוחות. בניגוד למערכות מיזוג יקרות או צ'ילרים שאינם מווסתים את הטמפרטורה, התעלות מגבירות את יעילות העבודה ומונעות נזקים קשים.
 
התקשרו עוד היום 08-9328340
 
 
על מנת להתקין תעלות לצרכים תעשייתיים יש צורך באיסוף מידות והגדרת תנאים. המתקין מגיע אל המפעל על מנת לבדוק את פתחי האוורור הקיימים, לבחון אופציות שונות לשילוב התעלות החדשות עם מערכות האוורור או המיזוג הקיימות, ולתת הצעת מחיר הכוללת תחזוקה ותיקונים. בנוסף, יש לזכור כי חלק חשוב מאוד בהפעלה של תעלות כולל ניקוי תקופתי.
 
 
 

ניקוי של תעלות מיזוג אוויר

 
תעלות מיזוג אויר שאינן עוברות ניקוי תקופתי לעיתים קרובות עלולות לגרום בעיות כגון:
 
 
  • פגיעה בבריאות בשל חומר המהווה מקור לעובש, פטריות וטחב
  • ירידה ביעילות מערכת הקירור והאוורור
  • הוצאות גבוהות על בזבוז לא יעיל של חשמל
  • ירידה באורך חיי המוצר
 
 
 
תעלות מיזוג אוויר
 
 
 
 
 
 
 

הצבי מיזוג אוויר כאן לשירותכם

 
בעלי מפעלים ותעשיות לא צריכים להתמודד לבדם עם הדרישות המחמירות של תחום המיזוג, הקירור והאוורור. נציגנו ישמחו להעניק לכל לקוח יחס אישי, ולהסביר על היתרונות והחסרונות של מערכות מיזוג שונות. בעזרתנו תוכלו לקבל את כל הפרטים על תעלות מיזוג ועל המאפיינים שלהן. מעבר לכך, אנו מתחייבים לשירות מהיר עבור הלקוח, ומגיעים תוך זמן קצר לביצוע פעולות ניקוי, תיקון ותחזוקה.
 
 
 
עובדים בתוך אולם תעשייתי סגור? זקוקים לתעלות שינדפו את הריחות הרעים ויתרמו להורדת הטמפרטורות? חייגו בהקדם למספר 08-9328340, ונוכל לתאם מולכם פגישת ייעוץ לא מחייבת!