5 שיטות עתיקות להתקררות בלי מזגן

 

הקיץ כבר מעבר לפינה ואין לכם מזגן?

 

הפרפר

 
התומכים בתיאוריית "אפקט הפרפר", אומרים שמשק כנפי הפרפר בצד אחד של כדור הארץ, יכול ליצור שינויים קטנים, שבתורם יפעילו שינויים גדלים והולכים עד שלבסוף יגרמו לטורנדו (לא המזגן – הסופה). אז מכיוון שאין לנו כנפיים, זה הזמן לשלוף מניפה – המקצוענים משתמשים בשתיים – ולהתחיל לנפנף. בטווח הקצר, יהיה לכם קצת פחות חם. בטווח הארוך, מי יודע – אולי עוד תצליחו לגרום לסופת טורנדו. מובן שהסופה תקרה בצדו השני של העולם. לכן, תוכלו להתקשר למישהו בצדו השני של העולם, להזדהות בתור האחראים לסופה שהכתה בארצו ולבקש ממנו להשיב לכם כגמולכם. לא מומלץ למסור כתובת מדויקת.
 

ג'וק על הגב

 
שיטה יעילה נוספת להתקרר ללא מזגן היא לעשות כמנהגו של ג'וק על הגב, קרי – לשכב על הרצפה הקרה, על הגב, ולהתענג על הקור העולה ממנה. לאחר זמן מה, הנקודה בה תשכבו תתחמם, ולכן זה הזמן להתאמן גם על תנוחת השניצל, ולהתגלגל לנקודה חדשה. תנוחה זאת לא מומלצת לבעלי גב רגיש, או בבתים בהם סיכוי סביר שמקק ים תיכוני נפוץ יבחין בג'וק הענק במצוקה ויבוא לעזור לכם להתהפך.
 

התאומים

 
שיטה עתיקה לשניים המועדפת במיוחד על ידי אנשי רוח כבר דורות. שבו זה מול זה. יותר קרוב. בדיוק! עכשיו נשפו כאילו זאת עוגת יום ההולדת הכי גדולה בעולם ויש לכם את ה-משאלה! אתם יכולים, למשל, לבקש מזגן. אמנם לא ניתן להמשיך בשיטה זו לאורך זמן, אבל לפחות כאשר תאבדו את ההכרה מהיפר-ונטילציה ותשתטחו על הרצפה, תוכלו לעבור בקלילות אל תנוחת ה"ג'וק על הגב" ולא תסבלו מן החום. כמו כן, בבית החולים יש מזגן.
 

המטוטלת

 
מקורה של תנוחה זו באזור סין-וייטנאם והמדובר בסוג של עינוי סיני. שבו מול מאוורר. כעת הפעילו אותו והפעילו את אפשרות הסיבוב. כעת תוכלו להתענג מן הרוח הצוננת. עכשיו לא. עכשיו כן. עכשיו לא... אפשרות אחרת היא לנוע כמטוטלת עם הרוח, עד שנמאס.
 

הדג

 
שיטה זו אהודה במיוחד בקרב אנשים בני מזל דלי. שיטה זו כרוכה בטבילה במאגר מים – ים, בריכה וגם אמבטיה יכולה להספיק. כעת, כל שעליכם לעשות, הוא לטבול את כל הגוף ולהישאר במים עד לחלוף החום. בשלב כלשהו לשיטה זו ישנה השפעה מסוימת על העור וכן יכולות להתלוות אליה תופעות כגון קושי בנשימה. מצד שני, אומרים שבני אטלנטיס הביאו שיטה זו להצטננות ללא מזגן לכדי אמנות. יכול להיות שהם עדיין שוחים להם, אי שם במצולות, נהנים מן הקרירות במעמקים ומרגישים שדפקו את המערכת.
 
אפשרות אחרת, כמובן, היא לפנות אלינו ולהזמין מזגן. חייגו: 08-9328340